پیوندها

موضوعات مطالب

ادعای کذب برخی سایتهای افراطی و تفرقه افکن در مورد علمای اهل سنت

چند روز قبل برخی از سایتهای افراطی در ادامه اکاذیب و افترائات تفرقه افکنانه و واهی خویش، اقدام به جوسازی کاذب علیه علمای اهل سنت ایران نمودند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنی آنلاین، اخیراً برخی از سایتهای فرصت طلب، اخباری مبنی بر ارتباط تعدادی از علمای اهل سنت با سرویسهای جاسوسی ترکیه منتشر نمودند

ادامه مطلب

ثروتمند ترین مرد دنیا کیست؟

از بیل گیتس پرسیدند از تو ثروتمند تر هم هست؟

در جواب گفت بله فقط یک نفر. پرسیدند کی هست؟ .... ادامی متن در ادامه مطلب

ادامه مطلب

"رهبران حماس بايد ترور شوند"

به گزارش فارس، "شائول موفاز " صبح امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگوي راديويي گفت كه كشته شدن "اسامه بن لادن " نشان مي‌دهد كه آمريكا نيز استراتژي اسرائيل براي هدف قرار دادن گروه‌هاي مقاومت را در پيش گرفته است.

وي افزود كه اين استراتژي موفقيت‌آميز بوده است و اگر مقاومت در غزه ادامه يابد رهبران حماس بايد بدانند كه هدف ترور قرار خواهند گرفت و اين امر از مشروعيت مطلق برخوردار است.

اظهارات موفاز در حالي است كه رژيم صهيونيستي اخيرا به دليل توافق آشتي بين جنبش فتح و حماس كه در واقع دستاورد بزرگي براي حماس در غزه است، به شدت عصباني است و از هفته گذشته تاكنون بارها تشكيلات خودگردان و رهبران حماس را تهديد كرده است.

ترس رژيم صهيونيستي از اين است كه با آشتي ملي گروه‌هاي فلسطيني و نزديك شدن فتح و حماس به يكديگر بار ديگر مقاومت تقويت شده و زمينه آغاز انتفاضه سوم فلسطين فراهم شود.

لینک ثابت

هتاکی مجری شبکه تفرقه افکن به اهل سنت

فحاشی روحانی افغانی در شبکه‌ماهواره‌ای‌اهل‌بیت!

این کانال ماهواره ایی که متاسفانه از نام مقدس اهل بیت سو استفاده کرده است ،به بهانه ترویج تشیع ، زشت ترین توهین ها را به برادران اهل سنت و مقدسات ایشان وارد می کند.ادامه خبر در ادامه مطلب.......
ادامه مطلب

درخواست براي برگزاري تظاهرات ميليوني در مصر

ائتلاف 25 ژانويه مصر برگزاري تظاهرات ميليوني در اين کشور را خواستار شده است.
به گزارش خبرگزاري آريا، ائتلاف 25 ژانويه مصر خواستار برگزاري تظاهرات ميليوني روز جمعه تحت عنوان "نجات انقلاب" شده است.
معترضان هدف از برگزاري اين تظاهرات را محاکمه مقامات فاسد و برکناري مقامات وابسته به رژيم حسني مبارک ديکتاتور پيشين مصر عنوان کردند.
ائتلاف 25 ژانويه اعلام کرد ، نبايد اجازه داد که عناصر وابسته به رژيم پيشين در مصاحبه هاي تلويزيوني حاضر شوند.
اين درخواست در حالي مطرح مي شود که قرار است پيش از برگزاري انتخابات پارلماني مصر در ماه سپتامبر ، قانون حالت فوق العاده در اين کشور لغو شود.
پس از ترور انور سادات رئيس جمهوري پيشين مصر و روي کار آمدن مبارک ، قانون برقراري حالت فوق العاده در اين کشور اجرا شده است.

لینک ثابت

نوشته شدن آیات قران برروی بدن طفل 9ماهه

خداوند در قرآن می فرماید: سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الْآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّى يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقُّ أَوَلَمْ يَكْفِ بِرَبِّكَ أَنَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ شَهِيدٌ (سوره فصلت آیه ۵۳)

"ترجمه : به زودى نشانه‏هاى خود را در اطراف جهان و در درون جانشان به آنها نشان مى‏دهيم تا براى آنان آشکار گردد که او حق است؛ آيا کافى نيست که پروردگارت بر همه چيز شاهد و گواه است؟!"

خداوند آیات و نشانه های قدرت و عظمت خویش را به شکلهای مختلف به انسانها نشان می دهد .

علی یاکوبوف کودکی روسی

تلوزیون رسمی روسیه روز ۲۲ اکتبر خبری را از یکی از شهرهای روسیه نقل کرد که روی بدن کودکی نه ماهه آیات قرآن نوشته می شود.ادامه مطلب

«يوسف اسلام» اثر جديدش را به انقلابيون خاورميانه اهدا كرد

«يوسف اسلام»، كت استيونس سابق، اخيرا ترانه‌اي جديد سروده و اجرا كرده كه موضوع آن درباره آشوب‌هاي اخير خاورميانه است و آن را به انقلابيون خاموريانه اهدا كرد

«يوسف اسلام» اثر جديدش را به انقلابيون خاورميانه اهدا كرد
«يوسف اسلام» اثر جديدش را به انقلابيون خاورميانه اهدا كرد

به گزارش فارس «يوسف اسلام»، اخيرا ترانه‌اي تحت عنوان «مردم من» اجرا كرده كه موضوع آن حوادث و اعتراضات گسترده در سطح خاورميانه است.


«اسلام» نه تنها اين ترانه را خود سروده بلكه ساخت موسيقي آن را نيز برعهده دلاشته است.


اين خواننده مسلمان انگليسي همچنين كليپي براي اين ترانه‌ خود در نزديكي ديوار برلين ساخته كه به گفته خودش، سمبلي براي مظلومان و عاشقان آزادي است.

«اسلام» در مصاحبه اخير خود در اين‌باره گفت: من اين ترانه را براي مردم آزاده جهان ساخته‌ام، آنهايي كه در آرزوي آزادي و رهايي از بند رژيم ديكتاتور كشورهايشان عاشقانه مبارزه مي‌كنند.

لینک ثابت

اخوان المسلمين نامزد رياست جمهورى مصر نمى‌شود

رهبر اخوان المسلمين مصر اعلام کرد که اين گروه نامزدى را براى انتخابات رياست جمهورى معرفى نخواهد کرد.

به گزارش  ايسنا  به نوشته روزنامه عربستانى الرياض، «محمد بديع»، رهبر اخوان المسلمين مصر طى سخنانى که در پايگاه اينترنتى اين گروه منتشر شد، اعلام کرد که گروه اخوان المسلمين کسى را براى تصدى پست رياست جمهورى نامزد نخواهد کرد و تنها در انتخابات آينده پارلمانى شرکت خواهد کرد.

بديع با بيان اين که حزب «آزادى و عدالت» که در حال تاسيس است تنها حزب اين گروه به حساب مى‌آيد، اظهار کرد: هيچ يک از اعضاى اخوان المسلمين حق ندارند که حزب تاسيس کنند يا در حزبى ديگر عضو شوند.

وى با اشاره به انتخابات آينده مصر تصريح کرد: تصميم مجلس شوراى عمومى گروه اخوان المسلمين ميزان حضور در انتخابات در چارچوب سياست کلى گروه و با مشارکت همه گروه‌هاى سياسى ديگر کشور را مشخص خواهد کرد.

اين در حالى است که «عبود الزمر»، يکى از رهبران اخوان المسلمين که به تازگى آزاد شده از رهبران اين گروه خواسته بود در مورد موضع خود مبنى بر عدم نامزدى اعضاى گروه براى تصدى پست رياست جمهورى تجديدنظر کند.

وى که به دليل مشارکت در ترور انور السادات، رئيس جمهور اسبق مصر در زندان بسر مى‌برد در گفتگو با روزنامه المصرى اليوم اظهار کرد: گروه اخوان المسلمين داراى افراد مناسبى است که مى‌توانند پست رياست جمهورى را در دست بگيرند.

وى با اشاره به اعلام اخوان المسلمين مبنى بر عدم نامزدى جهت انتخابات رياست جمهورى آينده اظهار کرد: به رهبران اخوان المسلمين پيشنهاد مى‌کنم که براى خدمت به مصر از موضع‌ خود مبنى بر عدم نامزدى هيچ يک از اعضاى گروه براى انتخابات آينده رياست جمهورى تجديدنظر کنند.

اين در حالى است که اکثر کارشناسان بر اين باورند که گروه اخوان المسلمين و حزب ملى دموکرات (حاکم سابق) که دو حزب اصلى داراى تشکيلات منظم در اين کشور هستند بيشترين بخت رابراى پيروزى در انتخابات آينده اين کشور دارند.

لینک ثابت

سایر صفحات : 1